HAVDRUP GYMNASTIK FORENING

Instruktører:

Alex Berg
Hold:
SuperSpring Aspirant
Far/BarnTons
Kontakt:
HGIGym.Alex@Gmail.com
Anna-Lena Stenholm
Hold:
Jump4boys
Kontakt:
HGIGym.annalena@Gmail.com
Belinda Jensen
Hold:
 
Spring kidz 2
Spring kidz 3

Kontakt:

hgigym.belinda@gmail.com
Camilla Ingerslev Dürke
Hold:
Dans dig glad
Funky Teens
Funky Tweens
HGI Dance Crew
Jumping Fitness senior
Kontakt:
HGIGym.camillai@gmail.com

 
Cecilie Eiberg Pedersen
Hold:

Spring via leg
Spring kidz 1

kontakt:
hgigym.cecilie@gmail.com

Christian Sjøgren
Hold:

Parkour
Nerf Warriors
Kontakt:
hgigym.christiansj@gmail.com

 

Christina Svane Rasmussen
Hold:

SuperSpring Mini
Kontakt:
HGIGym.christina@Gmail.com

Christoffer Dyring Heiberg
Hold:

Super Spring
Kontakt:

hgigym.christofferh@gmail.com
Helene Jensen
SuperSpring Aspirant - styrke instruktør

Jack Classen
Hold:

Functional Training
Kontakt:
hgigym.jack@gmail.com

Jane Kold Svendsen
Hold:
Pilates
Pilates Reformer
Kontakt:
hgigym.jane@gmail.com
Jeanett Træde
Hold:
Formiddags gymnastik
Hatha Yoga
Jumping Fitness let øvet
Jumping Fitness senior
Jumping Fusion
Jumping Tweens
Rolig yoga
Stole gymnastik
Stram op - efter fødsel
Kontakt:
hgigym.jeanett@gmail.com
Julie Lau
Hold:
Super Spring - styrke instruktør
Jumping Fitness Begynder
Kontakt:
hgigym.julie@gmail.com
Julie Seim
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Kontakt:

 
Lene Dam
Hold:

Super Spring Mini
Kontakt:
HGIGym.Lenedam@Gmail.com
Lonnie Mousted
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Kontakt:
hgigym.lonnie@gmail.com

Louise Hansen
Hold:

Funky Ladies
Kontakt:
HGIGym.louiseh@Gmail.com

Louise Rheder
Hold:

Super Spring Mini
Jump4boys
Spring kidz 1

Kontakt:
hgigym.louise@gmail.com

 
Magnus Mineka
Hold:

Parkour

Kontakt:
hgigym.magnus@gmail.com

 

Malene Ejsenhardt-Andersen
Hold:

CombatFitness
Kontakt:
hgigym.malene@gmail.com

Maria Hampen
Hold:

Super Spring Aspirant
Kontakt:
HGIgym.Maria@gmail.com
Maria Riis Kreiman
Hold:
​Power tabata
Kontakt:

hgigym.mariak@gmail.com
Marianne Høyer
Hold:
Jump4Fun
Kontakt:
HGIGym.marianne@Gmail.com
Mathilde Bonnerup
Hold:
Funky Teens
Funky Tweens
HGI Dance crew
Kontakt:
HGIGym.mathilde@Gmail.com
Mette Bahne Christensen
Hold:
 
Familie tons

Kontakt:

hgigym.metteb@gmail.com
Mette Mee Eriksen
Hold:
Jump4fun
Kontakt:
hgigym.mette@gmail.com
Minna Holbech
Hold:

Spring Junior
​Body & Mind
Kontakt:
HGIGym.minna@Gmail.com
Monica S. Zachariassen
Hold:

Jumping tweens
Jump4fun
Kontakt:
hgigym.monica@gmail.com

Nynne Marquardsen
Hold:

Cirkel træning
Kontakt:
hgigym.nynne@gmail.com 
Ole Dam
Hold:

Super Spring
Kontakt:
HGIGym.ole@Gmail.com
Pernille Heiselberg
Hold:
Super Spring
Kontakt:
hgigym.pernille@gmail.com
René Ingerslev Dürke
Hold:

Løb begynder/øvet

Kontakt:
hgigym.rene@gmail.com
Sandra Nachdam Koch
Hold:

Zumba Fitness
Kontakt:
hgigym.sandra@gmail.com
Simone Vinther-Madsen
Hold:

Spring via leg
Kontakt:

hgigym.simone@gmail.com

Sofie Lefevre
Hold:

Spring junior
Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Kontakt:

hgigym.sofie@gmail.com

Stine Ulfkjær Johansen
Hold:
 
Forældre/barn 

Kontakt:

hgigym.stine@gmail.com
Terese Lynge Hansen
Hold:
 
Funky Kids

Kontakt:
hgigym.terese@gmail.com

Tim Jensen
Hold:

Ungdoms boksning
Boksning
Kontakt:
HGIGym.tim@Gmail.com

Torben Andersen
Hold:

Super Spring
​Team Allstars
Kontakt:
HGIGym.torben@Gmail.com

Voksenhjælpere:

Emma Plougmand
Hold:

SuperSpring Mini


Jan Arild Norum
Hold:

Familie Tons
Julie Seim
Hold:

Spring Junior

 
Klaus Barslund
Hold:

Boksning
Marzena Evensen
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Nicki Dreymann
Hold:

Superspring Aspirant

Ungdomshjælpere:

Isabell Lynge Pedersen
Hold:

Superspring rytme instruktør

Maria Kissow
Hold:
 
Spring kidz 2
Spring Kidz 3



Juniorhjælpere:

Alberte Nielsen
Hold:

Jump4Boys

Ann-Cecilie Niese-Petersen
Hold:
Spring via leg
Anna Hampen
Hold:
Superspring mini
Camilla Rikhof
Hold:
 
Spilopperne 1
Spilopperne 2

Casper Pelant
Hold:

Nerf
Emma Larsen Jørgensen
Hold:
 
Spilopperne 2
Flora Rosen
Hold:
 
Funky tweens

Johan Scharling
Hold:


Nerf
Kamma Lindquist
Hold:
Funky tweens
Ludvig Boa
Hold:

Parkour
Mathilde Ingerslev Nestved
Hold:
Funky Tweens
Mikkel Broberg Bakke
Hold:

Jump4boys
Spring kidz 2
Spring kidz 3
Nela Cruse
Hold:
 
Spilopperne 1
Nicoline Sarpø
Hold:

Superspring mini
Sebastian Rosenborg Steneman
Hold:

Jump4boys
Therese Vaabengaard
Hold:
 
Spring kidz 2

Spring Kidz 3
Minihjælpere:
Emilie Lau
Hold:

Spilopperne 1
Emily Glud
Hold:

Funky Kids

Emma Glatter
Hold:
 
Spilopperne 2


Mandy H.M. Mortensen
Hold:
 
Spring kidz 1
Spring via leg

Nanna Blauenfeldt
Hold:

Funky kids

Simon Sjøgren
Hold:

Parkour
Sophia Vergo
Hold:
 
Spring kidz 1
Spring via leg

Havdrup Gymnastikforening | www.havdrupgymnastik.dk | Email: Hgigym.formand@gmail.com | CVR-nummer: 16642614