HAVDRUP GYMNASTIK FORENING

Instruktører:

Alex Berg
Hold:
SuperSpring Aspirant
Far/BarnTons
Kontakt:
HGIGym.Alex@Gmail.com
Anna-Lena Stenholm
Hold:
Jump4boys
Kontakt:
HGIGym.annalena@Gmail.com
Belinda Jensen
Hold:
 
Spring kidz 2
Spring kidz 3

Kontakt:

hgigym.belinda@gmail.com
Camilla Ingerslev Dürke
Hold:
Puls & styrke
HGI Dance Tweens
Kontakt:
HGIGym.camillai@gmail.com

 
Camilla Karlsson:
Hold:

Ladies Night Out
Kontakt:

hgigym.camillak@gmail.com

Cecilie Eiberg Pedersen
Hold:

Spring kidz 1

kontakt:
hgigym.cecilie@gmail.com

Christian Sjøgren
Hold:

Parkour
Nerf Warriors
Kontakt:
hgigym.christiansj@gmail.com

 

Christina Svane Rasmussen
Hold:

SuperSpring Mini
Kontakt:
HGIGym.christina@Gmail.com

Christoffer Dyring Heiberg
Hold:

Super Spring
Kontakt:

hgigym.christofferh@gmail.com
Emma Plougmand
Hold:

Spring via leg
Kontakt:
hgigym.emmap@gmail.com



Helene Jensen
SuperSpring Aspirant - styrke instruktør

Isabell Lynge Pedersen
Hold:

Superspring rytme instruktør

Jack Classen
Hold:

GymCross
Kontakt:
hgigym.jack@gmail.com

Jane Kold Svendsen
Hold:
Pilates
Pilates Reformer
Kontakt:
hgigym.jane@gmail.com
Jeanett Træde
Hold:
Formiddags gymnastik
Hatha Yoga
Jumping Fitness 
Jumping Fitness senior
Jumping Fusion
Rolig yoga
Stole gymnastik
Stram op - efter fødsel
Kontakt:
hgigym.jeanett@gmail.com
Julie Lau
Hold:
Super Spring - styrke instruktør
Power
Kontakt:
hgigym.julie@gmail.com
Julie Seim
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Kontakt:

 
Lene Dam
Hold:

Super Spring Mini
Kontakt:
HGIGym.Lenedam@Gmail.com
Lonnie Mousted
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Kontakt:
hgigym.lonnie@gmail.com
Louise Rheder
Hold:

Super Spring Mini
Jump4boys
Spring kidz 1

Kontakt:
hgigym.louise@gmail.com
Maria Hampen
Hold:

Super Spring Aspirant
Kontakt:
HGIgym.Maria@gmail.com
Maria Riis Kreiman
Hold:
​Tabata
Kontakt:

hgigym.mariak@gmail.com
Mette Bahne Christensen
Hold:
 
Familie tons

Kontakt:

hgigym.metteb@gmail.com
Mette Mee Eriksen
Hold:
Jump4fun
Kontakt:
hgigym.mette@gmail.com
Minna Holbech
Hold:

Spring Junior
​Bodytrenght core og balance
Kontakt:
HGIGym.minna@Gmail.com
Monica S. Zachariassen
Hold:

Jump4fun
Kontakt:
hgigym.monica@gmail.com

Nynne Marquardsen
Hold:

Cirkel træning/Crossgym
Kontakt:
hgigym.nynne@gmail.com 
Pernille Heiselberg
Hold:
Super Spring
Kontakt:
hgigym.pernille@gmail.com
Sandra Nachdam Koch
Hold:

Zumba Fitness
Zumba Kids
Zumbini
Kontakt:
hgigym.sandra@gmail.com
Simone Vinther-Madsen
Hold:

Spring via leg
Kontakt:

hgigym.simone@gmail.com

Sofie Lefevre
Hold:
Spring junior
Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Kontakt:
hgigym.sofie@gmail.com
Stine Ulfkjær Johansen
Hold:
 
Forældre/barn 

Kontakt:

hgigym.stine@gmail.com
Terese Lynge Hansen
Hold:
 

HGI Dance kids
HGI Dance teens

Kontakt:
hgigym.terese@gmail.com

Tim Jensen
Hold:

Ungdoms boksning
Boksning
Kontakt:
HGIGym.tim@Gmail.com

Torben Andersen
Hold:

Super Spring
​Team Allstars
Kontakt:
HGIGym.torben@Gmail.com

Voksenhjælpere:

Gitte Koch Hansen
Hold:

Jump4fun

Klaus Barslund
Hold:

Boksning
Maike Westerdahl
Hold:

Jump4fun

Marzena Evensen
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Ole Dam:
Hold:

SuperSpring Aspirant
Superspring

Sofie Heiselberg
Hold:

Super spring mini

Ungdomshjælpere:

Anna Petersen
Hold:

SuperSpring aspirant

Johan Scharling
Hold:


Nerf
Maria Kissow
Hold:
 
Superspring mini



Juniorhjælpere:

Albert Barfoed
Hold:

Jump4boys

 

Alberte Pedersen
Hold:

Spillopperne 2

Anna Hampen
Hold:
Superspring mini
Casper Pelant
Hold:

Nerf
Christine Jüngling
Hold:

HGI Dance kids

Daniella B.V. Andersen
Hold:

Spilopperne 1

Ludvig Boa
Hold:

Parkour
Mandy H.M. Mortensen
Hold:
 
Spring kidz 1
Spring via leg

Marie Schäffer
Hold:

Spilopperne 2

Mie Larsen
Hold:

Spilopperne 1

Mikkel Broberg Bakke
Hold:

Spring junior
Jump4boys
Spring kidz 2
Spring kidz 3
Superspring mini
Nanna Blauenfeldt
Hold:

Spring kidz 2
Spring kidz 3
HGI Dance tweens

Sebastian Steneman
Hold:

Jump4boys

Simon Sjøgren
Hold:

Parkour
Minihjælpere:
Annika Sandorff Engelbrechtsen
Hold:

Spring via leg
Spring kidz 1

Emilie Lau
Hold:

Spilopperne 1
Isabella Puurlund
Hold:

Spring via leg
Spring kidz 1

Line Rasmussen
Hold:

Spilopperne 2

Malte Hampen
Hold:

Jump4boys
Havdrup Gymnastikforening | www.havdrupgymnastik.dk | Email: Hgigym.formand@gmail.com | CVR-nummer: 16642614