HAVDRUP GYMNASTIK FORENING

Instruktører:

Alex Berg
Hold:
Jump4boys Mini
Far/Barn Tons
Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Kontakt:
HGIGym.Alex@Gmail.com
Anna-Lena Stenholm
Hold:
Jump4boys
Kontakt:
HGIGym.annalena@Gmail.com
Belinda Jensen
Hold:
 
Jump4boys Mini
Spring kidz 2
Spring kidz 3
Spring Junior

Kontakt:

hgigym.belinda@gmail.com
Camilla Ingerslev Dürke
Hold:
DanceFit
HGI Dance Tweens
Kontakt:
HGIGym.camillai@gmail.com

 
Camilla Karlsson:
Hold:

Ladies Night Out
Kontakt:

hgigym.camillak@gmail.com

Christian Sjøgren
Hold:

Parkour
Nerf Warriors
Kontakt:
hgigym.christiansj@gmail.com

 

Christina Svane Rasmussen
Hold:

SuperSpring Mini
Team Allstars
Kontakt:
HGIGym.christina@Gmail.com

Christoffer Dyring Heiberg
Hold:

Super Spring
Kontakt:

hgigym.christofferh@gmail.com
Helene Jensen
Hold:

Super Spring Aspirant - styrke instruktør
Kontakt:
hgigym.helene@gmail.com

Isabell Lynge Pedersen
Hold:

Super Spring - rytme instruktør
Kontakt:
hgigym.isabell@gmail.com

Jack Classen
Hold:

Crossgym
Kontakt:
hgigym.jack@gmail.com

Jane Kold Svendsen
Hold:
Pilates
Pilates Reformer
Kontakt:
hgigym.jane@gmail.com
Jeanett Træde
Hold:
Formiddagsgymnastik
Jumping Senior
Jumping Fitness 
Stram op - efter fødsel
Rolig yoga
Yoga
Stole gymnastik
Rolig reformer
Kontakt:
hgigym.jeanett@gmail.com
Julie Lau
Hold:
Super Spring - styrke instruktør
Kontakt:
hgigym.julie@gmail.com
Lene Dam
Hold:

Super Spring Mini
Kontakt:
HGIGym.Lenedam@Gmail.com
Lonnie Mousted
Hold:

Spring Kidz 1
Spilopperne
Kontakt:
hgigym.lonnie@gmail.com
Louise Rheder
Hold:

Super Spring Aspirant
Jump4Boys

Kontakt:
hgigym.louise@gmail.com
Maria Hampen
Hold:

Super Spring Aspirant
Kontakt:
HGIgym.Maria@gmail.com
Maria Riis Kreiman
Hold:
​Funktionel træning
Kontakt:

hgigym.mariak@gmail.com
Mette Bahne Christensen
Hold:
 
Familie tons

Kontakt:

hgigym.metteb@gmail.com
Minna Holbech
Hold:

Body & Mind
Kontakt:
HGIGym.minna@Gmail.com
Monica S. Zachariassen
Hold:

Jump4fun
Kontakt:
hgigym.monica@gmail.com

Pernille Heiselberg
Hold:
Super Spring
Kontakt:
hgigym.pernille@gmail.com
Sandra Nachdam Koch
Hold:

Zumba Fitness (på barsel)
Kontakt:
hgigym.sandra@gmail.com
Simone Vinther-Madsen
Hold:

Spring Kidz 1
Spring Junior
Kontakt:

hgigym.simone@gmail.com

Sofie Lefevre
Hold:
Spring Junior
Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Kontakt:
hgigym.sofie@gmail.com
Stine Ulfkjær Johansen
Hold:
 
Forældre/barn 

Kontakt:

hgigym.stine@gmail.com
Terese Lynge Hansen
Hold:
 

HGI Dance Teens

Kontakt:
hgigym.terese@gmail.com

Tim Jensen
Hold:

Boksemotion
Kontakt:
HGIGym.tim@Gmail.com

Torben Andersen
Hold:

Super Spring
​Team Allstars
Kontakt:
HGIGym.torben@Gmail.com

Andreas Gram
Hold:

Jump4Fun
Kontakt:
hgigym.andreas@gmail.com

Anne
Hold:

Zumba (barselsvikar)
Kontakt:

Eline Holbech
Hold:

Super Spring Aspirant
Kontakt:
hgigym.eline@gmail.com

Emma Sandstrøm
Hold:

HGI Dance Kids
Kontakt:
e.sandstrom@hotmail.dk

Jonas Echberg Valdbjørn
Hold:

Far/barn tons
Kontakt:
hgigym.jonas@gmail.com

Klaus Barslund
Hold:

Boksemotion
Kontakt:
hgigym.klaus@gmail.com

Mads Olsen
Hold:

Parkour
Nerf Warriors
Kontakt:

Maria Mikkelsen
Hold:

Spilopperne
Kontakt:
hgigym.mariam@gmail.com

Mie Scharling
Hold:

HGI Dance Teens
Kontakt:
hgigym.mie@gmail.com

Voksenhjælpere:

Gitte Koch Hansen
Hold:

Jump4fun

Maike Westerdahl
Hold:

Jump4fun

Marzena Evensen
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Ole Dam:
Hold:

SuperSpring Aspirant
Superspring

Sofie Heiselberg
Hold:

Super spring mini

Ungdomshjælpere:

Anna Petersen
Hold:

SuperSpring aspirant

Johan Scharling
Hold:


Nerf
Maria Kissow
Hold:
 
Superspring mini



Juniorhjælpere:

Albert Barfoed
Hold:

Jump4boys

 

Alberte Pedersen
Hold:

Spillopperne 2

Anna Hampen
Hold:
Superspring mini
Casper Pelant
Hold:

Nerf
Christine Jüngling
Hold:

HGI Dance kids

Daniella B.V. Andersen
Hold:

Spilopperne 1

Ludvig Boa
Hold:

Parkour
Mandy H.M. Mortensen
Hold:
 
Spring kidz 1
Spring via leg

Marie Schäffer
Hold:

Spilopperne 2

Mie Larsen
Hold:

Spilopperne 1

Mikkel Broberg Bakke
Hold:

Spring junior
Jump4boys
Spring kidz 2
Spring kidz 3
Superspring mini
Nanna Blauenfeldt
Hold:

Spring kidz 2
Spring kidz 3
HGI Dance tweens

Sebastian Steneman
Hold:

Jump4boys

Simon Sjøgren
Hold:

Parkour
Minihjælpere:
Annika Sandorff Engelbrechtsen
Hold:

Spring via leg
Spring kidz 1

Emilie Lau
Hold:

Spilopperne 1
Isabella Puurlund
Hold:

Spring via leg
Spring kidz 1

Line Rasmussen
Hold:

Spilopperne 2

Malte Hampen
Hold:

Jump4boys
Havdrup Gymnastikforening | www.havdrupgymnastik.dk | Email: Hgigym.formand@gmail.com | CVR-nummer: 16642614