HAVDRUP GYMNASTIK FORENING

Instruktører:

Alex Berg
Hold:
SuperSpring Aspirant
Far/BarnTons
Kontakt:
HGIGym.Alex@Gmail.com
Anna-Lena Stenholm
Hold:
Jump4boys
Kontakt:
HGIGym.annalena@Gmail.com
Anne Berg
Hold:

Spring Kidz 1
Kontakt:
hgigym.anne@gmail.com

Belinda Jensen
Hold:
 
Spring kidz 2
Spring kidz 3

Kontakt:

hgigym.belinda@gmail.com
Bente Jacobsen
Hold:
 

Senior gymnastik

Kontakt:
asjan@mail.dk
 
Camilla Ingerslev Dürke
Hold:
Dance Fit
HGI Dance crew
Funky Teens
Funky Tweens
Jumping Fitness ungdom
Jumping Fitness senior
Kontakt:
HGIGym.camillai@gmail.com

 
Christian Sjøgren
Hold:

Parkour
Nerf Warriors
Kontakt:
hgigym.christiansj@gmail.com

 

Christina Svane Rasmussen
Hold:

SuperSpring Mini
Kontakt:
HGIGym.christina@Gmail.com

Christoffer Dyring Heiberg
Hold:

Super Spring
Kontakt:

hgigym.christofferh@gmail.com
Eline Holbech
Hold:
Spring Junior
​Kontakt:
hgigym.eline@gmail.com

Emma Steenberg
Hold:

Spring kidz 3
Kontakt:
HGIGym.emma@gmail.com

Gry Hansen
Hold:

MultiRobic

Kontakt:
HGIGym.gry@Gmail.com
Jack Classen
Hold:

I Form

Kontakt:
hgigym.jack@gmail.com

Jane Kold Svendsen
Hold:
Pilates

Kontakt:
hgigym.jane@gmail.com
Jeanett Træde
Hold:
Formiddags gymnastik
Jumping Fitness let øvet
Jumping Fitness og coretræning
Jumping fitenns senior
Restorativ/yin yoga
Yoga
Stram op hold (efter fødsel)
Stræk ud og løsne op
Kontakt:
hgigym.jeanett@gmail.com
Julie Lau
Hold:
Super Spring
Super Spring Aspirant
Jumping Fitness Begynder

Kontakt:
hgigym.julie@gmail.com
Julie Seim
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Kontakt:

 
Lasse Aarestrup 
Hold:

Jump4boys

Kontakt:

hgigym.lassea@gmail.com

 
Lene Dam
Hold:

Super Spring Mini
Kontakt:
HGIGym.Lenedam@Gmail.com

Lisbeth Rheder
Hold:

Spring kidz 1
Kontakt:
HGIGym.lisbethr@gmail.com
Lonnie Mousted
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Kontakt:
hgigym.lonnie@gmail.com

Louise Hansen
Hold:

Funky Ladies
Kontakt:
HGIGym.louiseh@Gmail.com

Louise Rheder
Hold:

Super Spring Mini

Kontakt:
hgigym.louise@gmail.com

 
Magnus Mineka
Hold:

Parkour

Kontakt:
hgigym.magnus@gmail.com
Maria Hampen
Hold:

Super Spring Aspirant
Kontakt:
HGIgym.Maria@gmail.com
Maria Riis Kreiman
Hold:
​Power tabata
Kontakt:

hgigym.mariak@gmail.com
Marianne Høyer
Hold:
Jump4Fun
Kontakt:
HGIGym.marianne@Gmail.com
Mathilde Bonnerup
Hold:
​Funky Kids
Funky Teens
Funky Tweens
HGI Dance crew
Kontakt:
HGIGym.mathilde@Gmail.com
Mette Bahne Christensen
Hold:
 
Familie tons

Kontakt:

hgigym.metteb@gmail.com
Mette Mee Eriksen
Hold:
Jump4fun
Kontakt:
hgigym.mette@gmail.com
Mie Scharling
Hold:

Funky mini
Kontakt:
hgigym.mie@gmail.com
Minna Holbech
Hold:

Spring Junior
​Body & Mind

Kontakt:
HGIGym.minna@Gmail.com
Nynne Marquardsen
Hold:

Cirkel træning/Cross gym
Foamroller og udstræk

Kontakt:
hgigym.nynne@gmail.com 
Ole Dam
Hold:

Super Spring
Kontakt:
HGIGym.ole@Gmail.com
Patricia Borch
Hold:

Spring via leg
Kontakt:
hgigym.patricia@gmail.com
Pernille Heiselberg
Hold:
Super Spring
Kontakt:
hgigym.pernille@gmail.com
René Ingerslev Dürke
Hold:

Løb begynder/øvet

Kontakt:
hgigym.rene@gmail.com
Sandra Nachdam Koch
Hold:

Zumba Fitness
Kontakt:
hgigym.sandra@gmail.com

Sofie Lefevre
Hold:

Spring Kidz 2
Kontakt:

hgigym.sofie@gmail.com

Stine Ulfkjær Johansen
Hold:
 
Forældre/barn 

Kontakt:

hgigym.stine@gmail.com
Terese Lynge Hansen
Hold:
 
Funky mini

Kontakt:
hgigym.terese@gmail.com
Tim Jensen
Hold:

Boksning
Kontakt:
HGIGym.tim@Gmail.com
Torben Andersen
Hold:

Super Spring
​Team Allstars
Kontakt:
HGIGym.torben@Gmail.com
Vicky Jørgensen
Hold:

Spring via leg

Voksenhjælpere:

Christoffer Dyring Heiberg
Hold:

Super Spring Aspirant

 

Emma Steenberg
Hold:

Spring junior

​Ida Marie Andersen
Hold:
Super Spring
Jan Arild Norum
Hold:

Familie Tons
Klaus Barslund
Hold:

Boksning
Louise Rheder
Hold:

Jump4boys



 
Marzena Evensen
Hold:

Spilopperne 1
Spilopperne 2
Nanette Sarpø
Hold:
Spring junior

Sofie Lefevre

Spring junior

Ungdomshjælpere:

Asta Emilie Hansen
Hold:

Super Spring Aspirant
Emma Plougmand
Hold: 

Super Spring Mini

Frederikke Koch Holm
Hold:
Super Spring mini
Sofie Heiselberg
Hold:
Spring kidz 2
Spring kidz 3

Juniorhjælpere:

Alberte Nielsen
Hold:
 
Spring kidz 2
Ann-Cecilie Niese-Petersen
Hold:
Spring via leg
Anna Hampen
Hold:
Spring kidz 1
Spring via leg
Anna Petersen
Hold:
Super Spring aspirant
Anna Rosa Valentin Gjedsted
Hold:

Spring Kidz 3
Annika Glud
Hold:
Funky Tweens
Camilla Rikhof
Hold:
 
Spilopperne 1


Cecilie Jørgensen
Hold:

Spring via leg
Denice Wøhlk
Hold:
 

Jumping Fitness ungdom


Gustav Rosén
Hold:

Super Spring mini
Johan Scharling
Hold:

Nerf
Kamma Lindquist
Hold:
Funky Kids
Katrine Lindrup Magnusson
Hold:
Funky Kids
Maria Kissow
Hold:
 
Spring kidz 3


Mathilde Ingerslev Nestved
Hold:
Funky Tweens
Mikkel Broberg Bakke
Hold:

Jump4boys
Nicoline Sarpø
Hold:
Super Spring mini
Sebastian Rosenborg Steneman
Hold:

Jump4boys
Therese Vaabengaard
Hold:
 
Spring kidz 2


William Lûthi Rosenstrøm
Hold:
 
Jump4boys


 
Minihjælpere:
Emma Glatter
Hold:
 
Spilopperne 2


Emma Larsen Jørgensen
Hold:
 
Spilopperne 2
Flora Rosen
Hold:
 
Funky kids
Jessica B. Andersen
Hold:
 
Spilopperne 2
Ludvig Boa
Hold:

Parkour
Mandy H.M. Mortensen
Hold:
 
Spring kidz 1
Nela Cruse
Hold:
 
Spilopperne 1
Simon Sjøgren
Hold:

Parkour
Sophia Vergo
Hold:
 
Spilopperne 1
Havdrup Gymnastikforening | www.havdrupgymnastik.dk | Email: Hgigym.formand@gmail.com | CVR-nummer: 16642614