HAVDRUP GYMNASTIK FORENING

Instruktører:

Alex Berg
Hold:
SuperSpring Aspirant
Jump4boys
Spring Junior (voksenhjælper)
Kontakt:
HGIGym.Alex@Gmail.com
Anna-Lena Stenholm
Hold:
Rytmik for rollinger
Super Spring Mini (voksenhjælper)
Kontakt:
HGIGym.annalena@Gmail.com
Anne Berg
Hold:

Spring Kidz 1
Kontakt:
hgigym.anne@gmail.com
Camilla Ingerslev Dürke
Hold:
Dance Fit tirsdag
Funky Tweens
Kontakt:
HGIGym.camillai@gmail.com

 
Camilla Karlsson
Hold:

Funky Teens
Funky Ladies
Kontakt:
hgigym.camilla@gmail.com
Christian Sjøgren
Hold:

Parkour
Nerf Warriors
Kontakt:
hgigym.christiansj@gmail.com

 
Christina Lundholm
Hold:
Jump4Fun
Kontakt:
Christina Svane Rasmussen
Hold:
SuperSpring Mini
Spring Junior (voksenhjælper)
Kontakt:
HGIGym.christina@Gmail.com
Dorthe Birkholm
Hold:
​Zumba
Kontakt:
hgigym.dorthe@gmail.com
Eline Holbech
Hold:
Spring Kidz 2
​Spring Kidz 3
Spring Junior
​Kontakt:
hgigym.eline@gmail.com
Emma Steenberg
Hold:

Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Spring Junior (voksenhjælper)
Kontakt:
hgigym.emma@gmail.com
Gry Hansen
Hold:

MultiRobic
CrossGym
Kontakt:
HGIGym.gry@Gmail.com
Gurli Petersen
Hold:

Formiddagsgymnastik m/k
Kontakt:
Holdleder:
Egon Christensen

HGIGym.egon@Gmail.com
Jack Classen
Hold:

TRX
Kontakt:
HGIGym.jack@Gmail.com
Jeanett Træde
Hold:
Babygymnastik
Efterfødselshold
Yoga
Kontakt:
hgigym.jeanett@gmail.com
Julie Lau
Hold:
Super Spring
Kontakt:
hgigym.julie@gmail.com
Lene Dam
Hold:

Super Spring Mini
Kontakt:
HGIGym.Lenedam@Gmail.com
Lonnie Mousted
Hold:

Spilopperne
Kontakt:
hgigym.lonnie@gmail.com
Louise Hansen
Hold:

Funky Teens
Funky Ladies
Kontakt:
HGIGym.louiseh@Gmail.com
Maria Hampen
Hold:

Super Spring Aspirant
Kontakt:
HGIgym.Maria@gmail.com
Maria Riis Kreiman
Hold:
​Power tabata
Kontakt:
Marianne Høyer
Hold:
Jump4Fun
Kontakt:
HGIGym.marianne@Gmail.com
Mathias Sørensen
Hold:
SuperSpring
​Super Spring Aspirant (voksenhjælper)
Kontakt:
HGIGym.mathias@Gmail.com
Mathilde Bonnerup
Hold:
Dance Fit søndag
Funky Mini
​Funky Kids
Kontakt:
HGIGym.mathilde@Gmail.com
Minna Holbech
Hold:

Spring Junior
​Body & Mind
Kontakt:
HGIGym.minna@Gmail.com
Nynne Marquardsen
Hold:

Cirkel træning
Kontakt:
hgigym.nynne@gmail.com 
Ole Dam
Hold:

Super Spring
Spring Junior (voksenhjælper)
Kontakt:
HGIGym.ole@Gmail.com
Patricia Borch
Hold:

Spring via leg
Kontakt:
hgigym.patricia@gmail.com
Pernille Heiselberg
Hold:
Super Spring
​Super Spring Aspirant (voksenhjælper)
Kontakt:
hgigym.pernille@gmail.com
René Ingerslev Dürke
Hold:

Løb begynder/øvet
Kontakt:
hgigym.rene@gmail.com
Sabina Karlsen
Hold:

Forældre/barn
Spilopperne
Kontakt:
HGIGym.sabina@Gmail.com
Sebastian Klitte Egeberg
Hold:

Parkour
Kontakt:
HGIGym.sebastian@Gmail.com
Søren Andersen
Hold:
Bordtennis 1
Bordtennis 2
Kontakt:
hgigym.soren@gmail.com
Thea Christiansen
Hold:

Havdrupcheerleading
Kontakt:
theachristiansen@gmail.com
Tim Jensen
Hold:

Boksning
Kontakt:
HGIGym.tim@Gmail.com
Torben Andersen
Hold:

Super Spring
​Team Allstars
Kontakt:
HGIGym.torben@Gmail.com
Vicky Jørgensen
Hold:

​Jump4boys
Spring via leg
​Spring Kidz 1

Voksenhjælpere:

Christoffer Dyring Heiberg
Hold:

Super Spring Aspirant
Super Spring Mini
​Ida Marie Andersen
Hold:
Super Spring
Klaus Barslund
Hold:

Boksning
Marzena Evensen
Hold:

Spilopperne

Ungdomshjælpere:

Josefine Retsborg
Hold:

Super Spring Aspirant
Louise Rheder
Hold:

Super Spring Mini
Spring Junior
Mathias Rasmussen
Hold:
Jump4Boys
Mie Scharling
Hold:
Spring Kidz 1

Juniorhjælpere:

Anna Højer Poulsen
​Hold:

Jump4Boys
Anna Rosa Valentin Gjedsted
Hold:

Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Asta Emilie Hansen
Hold:

Super Spring Aspirant
Camilla Juul Hansen
Hold:

Super Spring Mini
Cecilie Pedersen
Hold:

Super Spring Mini

 
Emma Bresson
Hold:

​Spring Kidz 2
​Spring Kidz 3

 
Emma Plougmann
Hold:
Spring Kidz 2​
Spring Kidz 3
Frederikke Koch Holm
Hold:
Jump4fun
Freja Hauge
Hold:
Spring via leg

 
Gustav Rosén
Hold:

Jump4boys
Isabell Lynge Pedersen
Hold:

Spring Kids 1
​Spring via leg
Julie Seim
Hold:

Spilopperne
Julie Storck Petersen
Hold:
Spring Kidz 2 
​Spring Kidz 3
Nikoline Karlsen
Hold:

Spilopperne


 
Sara Rubæk
Hold:

​Funky Kids
​Funky Tweens
Sofie Heiselberg
Hold:
Spring Kidz 1
Minihjælpere:
Annabell Bloksgaard
Hold:

Spring via leg
Cecilie Jørgensen
Hold:

Spring via leg
Emily Holmen
Hold:

Spring via leg
Katrine Lindrup Magnusson
Hold:
Funky Mini
Manja Evensen
Hold:

Spillopperne
Mathilde Nestved
Hold:
Funky Mini
Nicoline Sarpø
Hold:
Spring Kidz 1
Havdrup Gymnastikforening | www.havdrupgymnastik.dk | Email: Hgigym.formand@gmail.com | CVR-nummer: 16642614