HAVDRUP GYMNASTIK FORENING

Instruktører:

Alex Berg
Hold:
SuperSpring Aspirant
Kontakt:
HGIGym.Alex@Gmail.com
Anna-Lena Stenholm
Hold:
Rytmik for rollinger
Jump4boys
Kontakt:
HGIGym.annalena@Gmail.com
Anne Berg
Hold:

Spring Kidz 1
Kontakt:
hgigym.anne@gmail.com
Camilla Ingerslev Dürke
Hold:
Dance Fit
Funky Teens
Funky Tweens
Jumping Fitness tirsdag
Kontakt:
HGIGym.camillai@gmail.com

 
Christian Sjøgren
Hold:

Parkour
Nerf Warriors
Kontakt:
hgigym.christiansj@gmail.com

 
Christina Svane Rasmussen
Hold:
SuperSpring Mini
Kontakt:
HGIGym.christina@Gmail.com
Dorthe Birkholm
Hold:
​Zumba Fitness
Kontakt:
hgigym.dorthe@gmail.com
Eline Holbech
Hold:
Spring Kidz 2
​Spring Kidz 3
Spring Junior
​Kontakt:
hgigym.eline@gmail.com
Emma Steenberg
Hold:

Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Spring Junior (voksenhjælper)
Kontakt:
hgigym.emma@gmail.com
Freja Victoria Villumsen
Hold:
Funky Mini
Kontakt:
hgigym.frejav@gmail.com
Gry Hansen
Hold:

MultiRobic
CrossGym
Kontakt:
HGIGym.gry@Gmail.com
Gurli Petersen
Hold:

Formiddagsgymnastik m/k
Kontakt:
Holdleder:
Egon Christensen

HGIGym.egon@Gmail.com
Jack Classen
Hold:

TRX
Kontakt:
HGIGym.jack@Gmail.com
Jane Kold Svendsen
Hold:
Pilates
Kontakt:
altidsundkrop@gmail.com
Jeanett Træde
Hold:
Babygymnastik
Stram op hold/efterfødselshold
Yoga tirsdag og lørdag
Aerial Yoga
Jumping Fitness onsdag
Jumping Teens
Jumping Fitness og coretræning
Kontakt:
hgigym.jeanett@gmail.com
Julie Lau
Hold:
Super Spring
Super Spring Aspirant
Kontakt:
hgigym.julie@gmail.com
Lasse Aarestrup 
Hold:

Jump4boys


 
Lene Dam
Hold:

Super Spring Mini
Kontakt:
HGIGym.Lenedam@Gmail.com
Lonnie Mousted
Hold:

Spilopperne
Kontakt:
hgigym.lonnie@gmail.com
Louise Rheder
Hold:

Super Spring Mini


 
Maria Hampen
Hold:

Super Spring Aspirant
Kontakt:
HGIgym.Maria@gmail.com
Maria Riis Kreiman
Hold:
​Power tabata
Kontakt:
Marianne Høyer
Hold:
Jump4Fun
Kontakt:
HGIGym.marianne@Gmail.com
Mathias Sørensen
Hold:
SuperSpring
Kontakt:
HGIGym.mathias@Gmail.com
Mathilde Bonnerup
Hold:
​Funky Kids
Funky Teens
Funky Tweens
Kontakt:
HGIGym.mathilde@Gmail.com
Mette Mee Eriksen
Hold:
Jump4fun
Minna Holbech
Hold:

Spring Junior
​Body & Mind
Kontakt:
HGIGym.minna@Gmail.com
Nynne Marquardsen
Hold:

Cirkel træning
Foamroller og udstræk
Kontakt:
hgigym.nynne@gmail.com 
Ole Dam
Hold:

Super Spring Aspirant
Super Spring
Kontakt:
HGIGym.ole@Gmail.com
Patricia Borch
Hold:

Spring via leg
Kontakt:
hgigym.patricia@gmail.com
Pernille Heiselberg
Hold:
Super Spring
Kontakt:
hgigym.pernille@gmail.com
René Ingerslev Dürke
Hold:

Løb begynder/øvet
Kontakt:
hgigym.rene@gmail.com
Sabina Karlsen
Hold:

Forældre/barn
Spilopperne
Kontakt:
HGIGym.sabina@Gmail.com
Søren Andersen
Hold:
Bordtennis kids
Bordtennis teens
Kontakt:
hgigym.soren@gmail.com
Tim Jensen
Hold:

Boksning
Kontakt:
HGIGym.tim@Gmail.com
Torben Andersen
Hold:

Super Spring
​Team Allstars
Kontakt:
HGIGym.torben@Gmail.com
Vicky Jørgensen
Hold:

Spring via leg

Voksenhjælpere:

Belinda Jensen
Hold:
Spring Kidz 3
Christoffer Dyring Heiberg
Hold:

Super Spring Aspirant
Super Spring Mini
​Ida Marie Andersen
Hold:
Super Spring
Klaus Barslund
Hold:

Boksning
Lone Hansen
Hold:
Nerf Warriors
Marzena Evensen
Hold:

Spilopperne
Mathias Rasmussen
Hold:
Jump4Boys

Sofie Lefevre
Hold:

Spring Kidz 2
Spring Kids 3

Ungdomshjælpere:

Asta Emilie Hansen
Hold:

Super Spring Aspirant
Emma Bresson
Hold:

Super ​Spring Apirant

 
Frederikke Koch Holm
Hold:
Jump4fun
Freja Hauge
Hold:
Spring via leg

 
Josefine Villumsen
Hold:
Funky Mini
Julie Seim
Hold:

Spring Junior
Louise Rheder
Hold:

Spring Junior
Mie Scharling
Hold:
Spring Kidz 1
Nanette Sarpø
Hold:
Spring junior

Juniorhjælpere:

Ann-Cecilie Niese-Petersen
Hold:
Spring via leg
Anna Petersen
Hold:
Spring Kidz 1
Anna Rosa Valentin Gjedsted
Hold:

Spring Kidz 2
Spring Kidz 3
Annika Glud
Hold:
Funky Kids
Gustav Rosén
Hold:

Jump4boys
Isabell Lynge Pedersen
Hold:

Super Spring Mini
Johan Scharling
Hold:

Nerf
Julie Storck Petersen
Hold:
Spring Kidz 2 
​Spring Kidz 3
Katrine Lindrup Magnusson
Hold:
Funky Kids
Mathilde Ingerslev Nestved
Hold:
Spring Kidz 2
Nicki Dreymann
Hold:

Super Spring Mini
Nicoline Sarpø
Hold:
Spring Kidz 1
Nikoline Karlsen
Hold:

Spilopperne


 
Sofie Heiselberg
Hold:
Spring Kidz 1
Minihjælpere:
Anna Hampen
Hold:
Spilopperne
Annabell Bloksgaard
Hold:

Spring via leg
Cecilie Jørgensen
Hold:

Spring via leg
Emily Holmen
Hold:

Spring via leg
Kamma Lindquist
Hold:
Funky Kids
Manja Evensen
Hold:

Spillopperne
Mikkel Brobjerg Bakke
Hold:

Jump4boys
Sebastian Rosenborg Steneman
Hold:

Jump4boys
Sofia Rosenborg Steneman
Hold:
Spilopperne
Havdrup Gymnastikforening | www.havdrupgymnastik.dk | Email: Hgigym.formand@gmail.com | CVR-nummer: 16642614