HAVDRUP GYMNASTIK FORENING

Den nuværende bestyrelse:

Alle bestyrelsesmedlemmer kan kontaktes pr. telefon eller email. Generelle spørgsmål kan sendes til gymnastikafdelingen på hgigym.formand@gmail.com.


Formand
Betina Steneman

Bakkelund 6
4622 Havdrup
Tlf. 46 18 74 78 / 26 25 56 14
Email: HGIGym.Formand@gmail.com

Næstformand
Camilla Ingerslev Dürke

Skolevænget 20
4622 Havdrup
Tlf. 26 70 22 11
Email:
hgigym.camillai@gmail.com

Økonomiansvarlig
Tina Sarpø

Rørvænget 6
4622 Havdrup
Tlf. 46 18 55 83
Email: HGIGym.Finans@gmail.com

Sekretær
Julie Lau

Tlf. 46 35 31 62
Email: HGIGym.julie@gmail.com


​Bestyrelsesmedlem
Ole Dam

Ulvevej 8
4622 Havdrup
Tlf. 46 18 84 81
Email: HGIGym.Ole@gmail.com

Bestyrelsesmedlem
Lisbeth Rheder

Uglevænget 6
4622 Havdrup
Tlf. 22 93 45 91
Email: 
hgigym.lisbethr@gmail.com

Bestyrelsesmedlem
Sarah B. Rosén

Bakkelund 7
4622 Havdrup
Tlf. 31 24 55 91
Email: HGIGym.sarah@gmail.com

 

1. Suppleant
Egon Christensen

Grønløkke 39
4622 Havdrup
Tlf. 30 20 81 08
Email: HGIGym.egon@gmail.com
 

2. Suppleant
Jeanette Storck Petersen

Rørvænget 11
4622 Havdrup
Tlf. 29 84 61 81
Email: HGIGym.jeanettep@gmail.com

3. Suppleant
Maria Larsen

Bakkelund 18
4622 Havdrup
tlf. 25 33 15 51
Email: HGIgym.marial@gmail.com

4. Suppleant
Heidi Broberg Bakke

Gøgevænget 8
4622 Havdrup
tlf. 26 80 61 23
Email: HGIgym.heidi@gmail.com
Havdrup Gymnastikforening | www.havdrupgymnastik.dk | Email: Hgigym.formand@gmail.com | CVR-nummer: 16642614